Aktualności

"Nowoczesny klub z tradycjami"...

... to hasło Towarzystwa Piłkarskiego Ostrovia 1909 Ostrów. Władze klubu w środę w hotelu Villa Royal podsumowały miniony rok, który przeszedł do historii jako jeden z najlepszych w długich dziejach Ostrovii 1909. Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego, odebrała podziękowania za wsparcie dla klubu.

więcej...

Sprawdź ważność swojej karty 3+

Ostrowskim rodzinom, które jako pierwsze odbierały Ostrowskie Karty Rodziny 3+ niebawem skończy się ich ważność. By pozostać w programie zapewniającym rodzinne zniżki należy złożyć wniosek o wydanie kart na kolejny rok. W celu zapewnienia ciągłości ważności kart wniosek należy złożyć najpóźniej dwa tygodnie przed upływem terminu ważności. Przypominamy także, że od 1 stycznia 2015 roku obowiązuje nowy wzór wniosków o przyznanie Ogólnopolskiej Kartu Dużej Rodziny.         

więcej...

Prezydent winszowała zwycięstwa

Gratulacje od prezydent miasta Beaty Klimek dla Prezesa Żużlowego Klubu Sportowego Ostrovia Mirosława Wodniczaka. Prezes ostrowskich żużlowców przyjął zaproszenie pani prezydent, która osobiście pogratulowała mu zwycięstwa w kategorii najpopularniejszy działacz  Polskiej  2.  Ligi  Żużlowej  w   XXV  Plebiscycie  Tygodnika Żużlowego. - Przyznanie tej prestiżowej nagrody, to niewątpliwie wyraz uznania Pana zasług oraz profesjonalnego podejścia w pracy na rzecz ostrowskiego żużlapowiedziała prezydent miasta Beata Klimek.

więcej...

IV Sesja Rady Miejskiej

28 stycznia 2015 roku (środa) o godz. 9.00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego (al. Powstańców Wielkopolskich 14) odbędzie się IV Sesja Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego.

więcej...

"Orliki" wcześniej?

Z powodu bardzo dużego zainteresowania mieszkańców Ostrowa korzystających z miejskich "Orlików", a także łagodnej zimy rozważana jest opcja wcześniejszego udostępnienia tych boisk. Z "Orlików" planowo korzystać można od 1 marca do 30 listopada.

więcej...

VIII Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego

14 lutego w ostrowskiej Szkole Podstawowej nr 11 odbędzie się VIII Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. Turniej ma charakter otwarty. Mogą w nim wystartować wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkoli oraz szkół podstawowych z terenu całego kraju.

więcej...

Wiraż doczeka się nowego toru

Do 2 lutego 2015 roku firmy mogą składać oferty do przetargu na wykonanie robót budowlanych przy modernizacji ostrowskiego toru speedrowerowego umiejscowionego obok Stadionu Miejskiego. Osiągający znakomite wyniki w swojej dyscyplinie zawodnicy Parafialnego Klubu Sportowego Wiraż Ostrów od kwietnia będą mogli ścigać się na zmodernizowanym obiekcie.

więcej...

Strona 1 z 137

Ostrowska Karta Rodziny 3+
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny

Kalendarz wydarzeń

poprzednim miesiącu styczeń 2015 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 1 1 2 3 4
week 2 5 6 7 8 9 10 11
week 3 12 13 14 15 16 17 18
week 4 19 20 21 22 23 24 25
week 5 26 27 28 29 30 31

Multimedialny Ostrów

Nagrody i wyróżnienia

Copyright © 2013 - 2015  Oficjalny serwis Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim