YouTubeBIP
 

Aktualności

Stypendia szkolne - ważne informacje

Podsumowanie projektu działając razem osiągniemy więcej

Z nowym rokiem szkolnym 2015/2016 zmianie ulega Regulamin przyznawania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski. Dostępny jest już nowy wzór wniosku o przyznanie stypendium szkolnego.

 

więcej...

Nowy prezes, stary wiceprezes

Podsumowanie projektu działając razem osiągniemy więcej

W dniu 31 lipca 2015 roku Rada Nadzorcza Miejskiego Zakładu Komunikacji SA zakończyła procedurę konkursową na stanowisko prezesa tej spółki. Konkurs przebiegał na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Po przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych Rada Nadzorcza podjęła decyzję o powierzeniu funkcji prezesa panu Bartoszowi Ziółkowskiemu, a dotychczasowy prezes Janusz Marczak wszedł w skład zarządu MZK SA.

 

więcej...

Jest pomysł na basen miejski!

Podsumowanie projektu działając razem osiągniemy więcej

Trzy warianty koncepcji zagospodarowania obiektów basenu miejskiego przy ul. Paderewskiego zostały przedstawione radnym i mediom, a już dziś poznają je również mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego. Ma tam powstać całoroczne centrum rekreacji, które pozwoli mieszkańcom aktywnie spędzać czas wolny, korzystając z atrakcji, jakie dostępne są w innych miastach.

więcej...

Mikołaj Kostka prezesem OPP

Podsumowanie projektu działając razem osiągniemy więcej

W dniu 31 lipca 2015 roku Rada Nadzorcza Ostrowskiego Parku Przemysłowego Sp z o.o. zakończyła procedurę konkursową na stanowisko prezesa tej spółki. Na funkcję prezesa wskazany został pan Mikołaj Kostka.

 

 

więcej...

Półkolonie pełne wrażeń

Podsumowanie projektu działając razem osiągniemy więcejOstatnia grupa trzydzieściorga dzieci spędziła pięć wakacyjnych dni, uczestnicząc w półkolonijnych zajęciach przygotowanych przez Stowarzyszenie „Ludzie dla ludzi”. Spotkania w Szkole Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim odbywały się w ramach projektu „LAW - Letni, Aktywny Wypoczynek”.

 

więcej...

Ostrzeżenie o upałach

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego wydanego przez IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu – Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Ostrowie Wielkopolskim ostrzega przed wysokimi temperaturami powietrza przekraczającymi w cieniu 30 stopni Celsjusza. W upalne dni osoby starsze, chore oraz dzieci powinny ograniczyć przebywanie na powietrzu do niezbędnego minimum.

 

więcej...

INFORMACJA o dodatkowym terminie naboru wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków

Podsumowanie projektu działając razem osiągniemy więcej

Zarządzeniem Nr  401/VII/2015 z dnia 27.07.2015 r. Prezydent  Miasta Ostrowa   Wielkopolskiego  wyznaczył  dodatkowy  termin  składania wniosków  o uzyskanie dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie  i roboty budowlane dla obiektów zabytkowych wpisanych  do rejestru zabytków  od   30.07.2015r.   do  31.08.2015r.

 

więcej...

Strona 1 z 191

Ostrowski Budżet Obywatelskii

ostrowiecka karta seniora

Ostrowska Karta Rodziny 3+
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny
Inicjatywa lokalna

Kalendarz wydarzeń

poprzednim miesiącu sierpień 2015 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 31 1 2
week 32 3 4 5 6 7 8 9
week 33 10 11 12 13 14 15 16
week 34 17 18 19 20 21 22 23
week 35 24 25 26 27 28 29 30
week 36 31

Multimedialny Ostrów

Nagrody i wyróżnienia

nagrody dla miasa

 

Copyright © 2013 - 2015  Oficjalny serwis Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim